Перекладач Vasco M3

Знайдімо спільну мову

70 + мов, де б ви не були, безкоштовно та назавжди

VASCO ELECTRONICS

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ, ЯКІ ЗМІНЮЮТЬ СПОСІБ ПОДОРОЖУВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ НАВЧАННЯ РОБОТИ

Один пристрій, багато можливостей

Один пристрій, багато можливостей

Vasco Translator V4 – це електронний перекладач, завдяки якому Ви можете розмовляти та розуміти будь-кого за кордоном. Він підтримує 76 мов для мовного перекладу та 108 мов для перекладу з фотографій.

Vasco Translator V4 поєднує в собі точність і швидкість перекладу завдяки зручному дизайну, чіткому зображенні на 5-дюймовому екрані, а також у Вас не виникне непорозумінь навіть у найгаласливішому середовищі завдяки потужним динамікам і точному мікрофону.

Ми допомагаємо людям спілкуватися.

Нельсон Мандела говорив:"Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, ви звертаєтеся до її розуму. Якщо ви розмовляєте з нею її мовою, ви звертаєтеся до її серця." Наша місія полягає в тому, щоб люди розуміли один одного. Ми дійсно віримо, що спілкування — це спосіб зробити нашу планету кращою. Саме з цією думкою в голові і з піклуванням про добробут суспільства в серці, ми створюємо наші перекладачі. Завітайте до нас і давайте знайомитися!

Vasco у світі

Ми сучасна міжнародна компанія з головними офісами в США і Польщі. У нас також є місцеві відділення, розташовані по всьому світу, в таких країнах, як Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Великобританія, Японія та Індонезія. Детальніше.