Vasco Mini 2

Миттєвий Голосовий Перекладач з Безкоштовним Інтернетом у 150 країнах.

 • голосовий переклад більш ніж 50 мовами
 • необмежений і безкоштовний інтернет у 150 країнах, назавжди!
 • 96% точності
 • правильна вимова
 • просте обслуговування

Застарілий продукт

Ця пропозиція заархівована.

Будь ласка, перегляньте наші інші продукти:

Познайомтеся з сучасним та надійним голосовим перекладачем! Перекладач Vasco Mini 2 тут, щоб допомогти вам у спілкуванні по всьому світу більш ніж 50 мовами — і немає значення, якщо ви не володієте жодною з них. Використовуйте Vasco Mini 2 і заводьте нових друзів будь-де і в будь-який час.

Безкоштовний Інтернет у 150+ країнах

Зазвичай ,всі миттєві голосові перекладачі потребують підключення до Інтернету. Vasco Mini 2 має вбудовану міжнародну SIM-карту, яка дозволяє безкоштовне та необмежене використання Інтернету для перекладу у більш ніж 150 країнах. Немає ніяких щомісячних платежів, ні оплати за оновлення, немає обмежень, це абсолютно безкоштовно — назавжди, на відміну від будь-кого іншого на ринку.

Free Internet

Як Він Працює?

Vasco Mini 2 дуже легкий у використанні — він працює одразу після вийняття із коробки. Просто виберіть вашу мову і мову, якою ви бажаєте спілкуватись, натисніть кнопку і почніть розмову. Миттєвий перекладач Vasco Mini 2 відразу розпізнає, перекладає і говорить те, що ви сказали, як носій мови.

Mini 2 play

Один з Найкращих Кишенькових Голосових Перекладачів

Забудьте про всі важкі паперові розмовники та словники —революція прийшла. Vasco Mini 2 чує те, що ви говорите, перекладає на обрану мову та голосно промовляє переклад, даючи вам час сконцентруватися на тому, що ви дійсно бажаєте отримати. Vasco Mini 2 був визнаний найкращим перекладачем у світі завдяки своїй точності у 96%, миттєвим перекладам, легкому інтерфейсу та своєму зручному розміру — він підходить для будь-якої кишені! Більше того, легкість в користуванні дозволяє використовувати Vasco Mini 2 безпосередньо вийнявши із коробки! Просто увімкніть його та спілкуйтеся більш ніж 50 мовами!

Всі ці характеристики допомогли нам отримати нагороду GSMA 2020 — Global Mobile Award (GLOMO) за Найкращий Споживчий Пристрій з підключенням. Судді охарактеризували Vasco Mini 2, як «розумний продукт, із своєю специфікою, який чітко відповідає своїй ніші на цільовому ринку — Vasco зробила його простим, зосередившись на якості роботи, що свідчить про достойні принципи компанії». Vasco Mini 2 є також переможцем огляду електронних перекладачів як найкращий голосовий перекладач 2020 року!

glomo-award

Знаходьте Друзів По Всьому Світу

Уявіть, що ви за кордоном, і вам потрібно спитати пораду, куди йти… або ви приїхали провести переговори у справах. Ми всі були у такій ситуації… незручне мовчання, коли ви не розумієте, про що каже співрозмовник, незграбні жести, щоб вас зрозуміли. Не панікуйте. Просто використовуйте миттєвий перекладач Vasco Mini 2. Він допоможе зняти всі мовні бар’єри, незалежно від того, розмовляєте ви з французьким шеф-поваром чи бізнесменом з Китаю. З Vasco Mini 2 розмова стає легшою, а життя простішим!

vasco mini2

Дуже Легко Користуватися — Працює Безпосередньо із Коробки

Вас лякають технології? Наш кишеньковий перекладач Vasco Mini 2 максимально простий та зрозумілий. Немає необхідності у налаштуванні, всього дві кнопки — і ним легко користуватися. Просто візьміть його з коробки і починайте говорити більш ніж 50 мовами.

Ваш Персональний Вчитель Іноземної Мови

ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, ви звертаєтеся до її розуму. Якщо ви розмовляєте з нею її мовою, ви звертаєтеся до її серця."(Нельсон Мандела).

Використовуйте Vasco Mini 2, щоб практикувати свої навички мовлення та достукатись до сердець місцевих жителів. Перекладайте та повторюйте слова, фрази та цілі речення, щоб звучати природньо. Слухайте неперевершену вимову Vasco Mini 2 та вдосконалюйте свій акцент. Перекладач Vasco Mini 2 — відмінний помічник у вивченні будь-якої із мов, підтриманих ним.

icon1
Точний мікрофон, зменшення рівня шуму
icon2
Безкоштовний та необмежений доступ до Інтернету в 150 країнах
icon3
Вимова, як у носія мови
icon4
Потужна батарея, до 160 годин
icon5
Зрозумілий і простий інтерфейс
icon6
2” сенсорний екран
icon7
Суцільний корпус
icon8
10 механізмів для перекладу
icon9
Loudspeaker: Гучномовець; 84 дБ, чутний в будь-якому середовищі
icon10
Зручні кнопки

Дізнайтеся, чому ми лідери

Ви можете побачити на ринку інші перекладачі, але не дайте себе ввести в оману. Вони всі для якісного перекладу потребують Інтернет, ТІЛЬКИ Vasco Mini 2 може перекладати для вас БЕЗ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ у більш ніж 150 КРАЇНАХ без підключення до Wi-F мережі.

 • Перекладачі Vasco у порівнянні з Іншими Пристроями для Перекладу
 • БЕЗКОШТОВНИЙ ТА НЕОБМЕЖЕНИЙ Інтернет НАЗАВЖДИ
 • 10 різних механізмів для перекладу
 • Кодування та захист даних
 • Розроблений та сконструйований в ЄС
 • Меню перекладене українською, англійською, російською мовами та додатково ще 20+ мовами на вибір
 • Місцева технічна підтримка українською та російською мовами

Безкоштовні Оновлення

Vasco Mini 2 постійно вдосконалюється та розвивається. Наша команда працює над тим, щоб запропонувати вам максимум можливостей тільки одним натисканням кнопки. Просто завантажте найновіші оновлення безпосередньо до вашого пристрою.

Безкоштовні Оновлення... Update

Vasco Mini 2 підтримує більш ніж 50 мов

Ознайомтеся з переліком мов, якими ви зможете спілкуватися за допомогою Vasco Mini 2:

[langs_list]

Mini 2 Dimensions
Екран 2”, TFT 240*320
Процесор MT6735
RAM 1 Гбайт
ROM 8 Гбайт
Акумулятор Літій-іонний: 1200mAh
Роз’єм для навушників 3,5 мм
Wi-Fi 2.4 ГГц
SB роз’єм Micro USB
Розміри 42 x 113 x 12 мм
Вага 70 г
Гарантія 24 місяці
Інструкція з експлуатації [manual]

Нью-Йорк, Токіо, Барселона — Vasco Mini 2 Працює Всюди

Витрати? Забудьте про них. Vasco Mini 2 — абсолютно вільний від оплат. Використовуйте свій перекладач, не побоюючись контрактів, великих витрат або плати за роумінг. Він працює без обмежень у більш ніж 150 країнах. Перевірте карту , щоб дізнатися більше.

[map_mini]

У комплект входить

 • Vasco Mini 2
 • Міжнародна SIM-картка з безкоштовним Інтернетом для перекладів, назавжди
 • Шнур USB
 • Зарядний пристрій
 • інструкція українською