Про нас

Vasco Electronics – передові технології для кожного

Vasco Electronics - міжнародна компанія, з філіями в США та Європі, і співробітниками у всьому світі. «Міжнародна» означає, що члени нашої команди спілкуються багатьма мовами - це те, що ми добре знаємо і над чим працюємо дуже давно.

Починаючи з 2008 року, коли ми заснували компанію Vasco Electronics, нашим основним напрямком роботи були електронні голосові перекладачі та словники. Наша команда спеціалістів розробила перекладач Vasco - передовий пристрій для перекладу, який дозволяє спілкуватися більш ніж 70 мовами.

Та це було лише початком. Наступним нашим кроком стала команда кваліфікованих розробників, які перетворили наші пристрої на найсучасніші, прості у використанні та функціональні продукти багатоцільового призначення - від спілкування на іноземних мовах до комплексних мобільних пристроїв для мандрівників.

Не так давно, Ми вирішили розвиватись та досліджувати нові галузі. Тож якщо Ви шукаєте кваліфікованих програмістів для роботи над своїми проектами - дайте нам знати!

vasco electronics

Як все починалось

Компанію Vasco Electronics заснував генеральний директор Мацей Горальський, який також є єдиним власником компанії. Як практикуючий парамедик, Мацей з повсякденної роботи знав, що розуміння того, хто розмовляє іноземною мовою, інколи може означати різницю між життям та смертю. Бажання зрозуміти і допомогти змусило його шукати шляхи для ефективного спілкування людей, що говорять на різних мовах. Так він познайомився з ідеєю електронних перекладачів. Захоплений можливостями, але незадоволений тим, що насправді пропонує ринок, він зібрав спеціалістів для розробки кращих пристроїв для перекладу та розпочав роботу Vasco Electronics. Сьогодні перекладачі Vasco широко визнані найкращими перекладацькими пристроями на ринку. Ними користуються приватні особи, міжнародні компанії та професіонали у всьому світі - а також парамедики…

Наша місія

Наша основна мета - допомогти людям спілкуватися.

Наші перекладачі дозволяють вам спілкуватися понад 70 мовами, якими користується понад 90% населення світу. Не важливо, подорожуєте Ви в справах бізнесу чи заради задоволення, ми тут, щоб допомогти Вам подолати всі мовні бар'єри.

Більше того, наші продукти є інтуїтивно зрозумілими та простими, тому вам не потрібно турбуватися про те, як ними користуватися. Просто вийміть один із наших пристроїв із коробки та спілкуйтеся!

Ми дбаємо про наших клієнтів

Покупець завжди правий! Ми віримо в це! Для нас дуже важлива Ваша думка. Саме тому, ми створили Vasco Translator, і вдосконалюємо його щодня.

У нас працюють служби підтримки клієнтів більш ніж на 10 мовах по всьому світі. Зв’яжіться з нами, і Ми якнайкраще підберемо продукцію згідно Ваших вимог. Також Ви завжди можете звернутись до Нас за консультацією із будь-якого питання, пов’язаного з нашими пристроями.

Просто зателефонуйте або надішліть нам електронний лист.

Vasco Electronics по всьому світу

Наші основні Головні офіси розташовані в містах Шейєн ( штат Вайомінг, США), Краків(Польща).Також у нас є комерційні офіси у Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Болгарії, Румунії, Данії,Фінляндії та Швеції. Окрім цього, маємо співробітників та партнерів в Нідерландах, Індії, Індонезії, Китаї, Малайзії та Україні.

Сьогодні наша продукція доступна по всій Європі, США, Канаді та Південно-Східній Азії. Ви також можете придбати пристрої Vasco у наших спеціалізованих веб-магазинах та популярних торгових платформах.

Тим часом, наш кишеньковий електронний перекладач Vasco Mini 2 підкорює світ з величезною швидкістю!

Ми збільшуємось чисельно та географічно! Якщо Ви не можете знайти нас у Вашій країні, але хочете стати партнером Vasco - зв’яжіться з нами!

Наші пристрої

В даний час ми пропонуємо три серії продуктів:

vasco electronics

Vasco Translator M3

зручний, компактний, сучасний,

кишеньковий голосовий перекладач

translator vasco

Vasco Translator

новітній електронний голосовий перекладач

shop and office translator

Shop & Office

Ми також працювали або працюємо над іншими проектами, такими як:

Vasco City Guide

мобільний путівник по місту для готелів

Horse Manago

web-платформа для любителів верхової їзди та власників коней

Наші пристрої використовує персонал в лікарнях, поліцейських управліннях, митних службах , тюрмах, армії, університетах, школах та в інших установах, де вони допомагають людям спілкуватися з іноземцями, вивчати мови та розуміти один одного.

vasco electronics

персонал в лікарнях

vasco electronics

тюрмах, армії

vasco electronics

університетах / школах

  • Якщо ви в пошуках іншого продукту, над яким ми навіть ще й не задумувались, просто зв’яжіться з нами, і ми здійснимо це!
  • Якщо ви хочете зв’язатися з нами з будь-яким питанням чи ідеєю - просто зробіть це!
  • Якщо ви хочете спробувати один з наших пристроїв - сміливо купуйте та тестуйте! А якщо він вам не припаде до душі, просто поверніть його, і ви отримаєте повне відшкодування.
  • Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди, запрошуємо подати заявку через нашу сторінку кар’єра у Vasco!
Vasco Electronics