-20%
Vasco Translator Solid 4"

Vasco Translator Solid 4"

НАДІЙНИЙ ГОЛОСОВИЙ ПЕРЕКЛАДАЧ

 • працює з більш ніж 50 мовами
 • 96% точності перекладу
 • протиударний та водонепроникний
 • правильна вимова
 • фотопереклад

Ціна: 13 113 ₴

ви заощаджуєте: 2 623 ₴

нова ціна

10 490 ₴

2

Vasco Translator Solid - це водонепроникний, протиударний та пилостійкий електронний перекладач.  Завдяки стійкому захисному корпусу, Ви можете користуватися ним за будь-яких умов.  Пристрій чудово перекладає ідіоми та спеціалізовану лексику. Досконала вимова робить спілкування на іноземній мові легким, а вивчення мов більш ефективним.

Легкість користування

Vasco Translator Solid готовий до використання відразу після його ввімкнення. Меню розроблено таким чином, що Ви можете почати користуватися перекладачем, не читаючи жодних посібників.  Все інтуїтивно, швидко та легко. Вам потрібно лише щось сказати, і пристрій швидко перекладе сказане на обрану мову і озвучить голосом носія мови.

Розмова

Додаток „Розмова” дозволяє розмовляти  носіям двох різних мов.  Досить натиснути на прапор потрібної мови і щось сказати. Це легко!  Додаток також зберігає весь діалог, щоб Ви могли швидко повернутися до попередньго перекладу.

Photo translator

Оновлення

Vasco Translator Solid використовує сучасні механізми перекладу, які гарантують його максимально високу якість.  Програмне забезпечення постійно вдосконалюється, а всі оновлення безкоштовні.  Ви можете завантажити та встановити найновішу версію на свій пристрій, натиснувши лише одну кнопку.

Оновлення ... updates

Мови

Vasco Translator Solid розпізнає мовлення  та робить переклад такими мовами:

[langs_list]

Технічні характеристики

Translator Solid 4 Розмір
Дисплей 4", IPS мультитач 800x480 пікселів
Процесор чотириядерний 1.3 ГГц
ОЗП 1 ГБ
Камера фронтальна 2 Мп,основна: 5 Mп
Акамулятор літій-іонний, 3000 мАг
Вхід USB: Micro USB
Водонепроникність IP-68
Розмір 135 x 75 x 20 мм
Вага 230 г
Інструкція з експлуатації [manual]

Зв'язок

Vasco Translator розпізнає Ваше мовлення і перекладає його завдяки бездротовому з'єднанню з Інтернетом.  Пристрій використовує мережу WiFi або GSM, завдяки вбудованій SIM-картці.  Підключення до Інтернету є автоматичним і не потребує конфігурації. Передача даних мінімальна, і одного поповнення пакету повинно бути достатньо на декілька років. 

Тепер безкоштовний доступ до Wi-Fi доступний майже у всіх європейських містах,в аеропортах та ресторанах. Якщо пристрій знаходиться в межах досяжності мережі WiFi, він підключається автоматично, не потребуючи налаштувань. 

Переклад та розпізнавання мовлення через WiFi безкоштовне та необмежене.  Якщо Wi-Fi недоступний, пристрій автоматично використовує мережу GSM і підключається до Інтернету через власну SIM-карту, яка оснащена пакетом даних, що дозволяє перекласти близько 5000 речень(залежить від країни). Уявімо, що Ви подорожуєте 2-3 рази на рік, тоді стартового пакету достатньо приблизно на 5 років! 

Поповніть Вашу SIM-карту тут!

Vasco Translator покликаний мінімізувати проблеми, які можуть виникнути, з мобільним зв'язком.  Пристрій не потребує конфігурації.  Все, що вам потрібно зробити - це відкрити коробку, увімкнути пристрій і насолоджуватися легким спілкуванням, практично будь-якою іноземною мовою.

[map_translator]

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

 • Конвертер величин
 • Конвертер валют
 • Камера
 • Калькулятор

У комплект входить

 • Vasco Translator Solid 4”
 • Зарядний пристрій
 • Шнур USB
 • Посібник користувача англійською мовою

Відгуки:

середня оцінка: star star star star star 5

star star star star star 5/5
Олександр К. , 2020-06-23

Дуже задоволений цим перекладачем, бо окрім якості і швидкості перекладу для мене велике значення мали його протиударність і водонепроникність, оскільки дозвілля маю досить активне та і праця на будівлі може погано вплинути на його тривалість життя. В цьому випадку абсолютно все мене задовільнило, тож раджу із чистим сумлінням.

Поділіться Вашим враженням від продукту:

star_border star_border star_border star_border star_border